Президент Центральної ради євреїв Німеччини виступив за посилення покарань за антисемітизм

У суботу, 6 січня, на засіданні фракції бундестагу від баварської партії ХСС пролунали заклики до запровадження суворіших покарань за прояви антисемітизму в Німеччині. Цю ініціативу підтримав президент Центральної ради євреїв Німеччини Йозеф Шустер. На його думку, поряд з освітою, важливим є стримувальний фактор покарань.

ХСС пропонує визнати антисемітизм особливо тяжким випадком розпалювання міжнаціональної ворожнечі та карати його позбавленням волі строком щонайменше 6 місяців. Навіть якщо такий термін буде умовним, при рецидиві умовне покарання скасовуватиметься, зауважив Шустер. Тому це матиме стримуючий вплив.

Він також розкритикував німецькі суди за деякі вироки, де складне дитинство чи досвід вимушеної міграції злочинців враховувалися як пом’якшуючі обставини. Єврейський лідер вважає, що загроза антисемітизму надходить як від праворадикалів, так і від мігрантів арабського та турецького походження.

Очільник фракції ХСС Александр Добріндт констатував, що антисемітизм, на жаль, повернувся на німецькі вулиці. Це проблема як ультраправих, так і деяких мігрантських громад. Тому партія наполягає на депортації з Німеччини іноземців, засуджених за антисемітські злочини.

Крім того, пропонується позбавляти подвійного громадянства німців, які проявляють антисемітські настрої. А також карати за участь у ворожих щодо євреїв демонстраціях чи підтримку терористичних угруповань.

Таким чином німецька влада намагається дати чіткий сигнал, що країна непохитно стоїть на захисті прав єврейських громадян. Покарання мають стати стримувальним фактором як для корінних німців, так і для мігрантів.

Джерело: tagesschau.de

Читати також:

Черговий акт вандалізму проти ханукії стався в Берліні

Антисемітизм в закладах освіти – неприйнятне явище!

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja