Вимоги до Шольца: місто Бург вимагає іншої політики щодо біженців

Муніципалітет міста Бург в Єриховській землі написав листа канцлеру Олафу Шольцу (SPD) з вимогою більше допомогти в політиці щодо біженців. «За останні кілька місяців ми все більше досягли меж наших можливостей», — йдеться в листі, який був представлений Німецькому агентству преси в четвер.

Інтеграція людей, які прибули після першої хвилі біженців, і возз’єднання їхніх сімей досі не були успішними. Крім того, не вистачає грошей і достатнього викладацького та допоміжного персоналу для повної інтеграції біженців. Лист підписали мер Філіп Старк і голова Міської ради Маркус Курце.

Попереджається, що політика надання притулку, представлена ​​Федеральним урядом, знаходить все менше схвалення серед жителів Бурга. Наприклад, люди не розуміють, чому пільги для біженців не надаються в натуральній формі. Крім того, дефіцит бюджету зростає, і місто не може більше орендувати будівлі для розміщення шукачів притулку та інших біженців.

Тому міська рада закликала повернути шукачів притулку, яким було відмовлено, розширити список безпечних країн, включивши в нього держави Марокко, Туніс, Алжир і Грузію, а також зробити зовнішні кордони ЄС більш безпечними. Крім того, місто Бург просить канцлера розглянути пропозицію прем’єр-міністра Саксонії Міхаеля Кречмера щодо запровадження позапартійної комісії. Це розробка пропозицій щодо вирішення проблеми протягом півроку. Раніше про це повідомляв Mitteldeutscher Rundfunk.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja