З 2024 року в Німеччині планується впровадження двох нових видів палива

В 2024 році водії у Німеччині зіткнуться із новими умовами на заправках, оскільки в країні заплановано введення двох інноваційних видів дизпалива – “XTL” і “B10“. “Дизель XTL” вироблятиметься без використання викопного палива, тоді як “Дизель B10” буде містити більший вміст біодизелю, порівняно із попереднім дизпаливом.

Починаючи з весни 2024 року, обидва види палива вже повинні бути доступні на заправках. Проте важливо враховувати, для яких автомобілів призначено нове паливо. Водії повинні бути уважні та переконатися, що паливо підходить для їхнього транспортного засобу, щоб уникнути можливих проблем. Введення цих нових видів палива є реакцією федерального уряду на рекомендації Європейського Союзу щодо якості палива та створення інфраструктури для альтернативних енергетичних джерел з метою зменшення викидів CO2, що є шкідливими для клімату.

Щодо нових видів палива пояснюється, що “XTL” означає “X to Liquid” – будь-який початковий матеріал перетворюється в рідке джерело енергії. Символ “X” вказує на різні види сировини, які можуть бути використані, такі як вугілля, газ або біомаса. Щодо “Дизелю B10”, його характеризує те, що він становить собою дизельне пальне з максимальним вмістом десятипроцентної домішки біодизелю. Раніше максимальний вміст біодизелю обмежувався 7%.

Щодо автомобілів, які можна заправляти цими видами палива, за інформацією ADAC, виробник повинен надати дозвіл для конкретної моделі, і наразі ці дозволи доступні лише для певних моделей брендів. Серед них: Audi, BMW, Citroën/Peugeot/Opel, Nissan, Renault/Dacia, Seat/Cupra, Škoda, Toyota, Volvo та VW. ADAC обіцяє представити список таких дозволів найближчим часом, проте радить продовжувати заправлятися традиційним чином тим, хто має сумніви, і радить звертатися до виробників для отримання інформації щодо сумісності їх автомобіля з новими видами палива.

Джерело: aussiedlerbote.de

Читати також:

У Німеччині спрогнозували зростання цін на бензин

Дизельне пальне дорожче за бензин Е10 в Німеччині

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту (ШІ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja