Інститут ім. Роберта Коха розіслав випадковим німцям листи з євро

Інститут ім. Роберта Коха (RKI), провідна організація Німеччини з питань контролю та профілактики захворювань, надіслав 180 000 листів з банкнотами по 5 євро випадковим жителям 300 міст та муніципалітетів країни.

Разом з грошима люди отримали запрошення взяти участь у дослідженні “Здоров’я в Німеччині”.

Отримувачів листів було випадково відібрано з реєстру населення за допомогою наукової процедури. Як пояснили в RKI, вкладені купюри мали стимулювати громадян долучитися до опитування. Кожен, хто погодиться на участь, додатково отримає ще 10 євро.

Однак в інституті вже заздалегідь очікують, що близько 150 000 адресатів проігнорують листи – хтось їх просто не помітить, а хтось свідомо відмовиться від запрошення. Саме тому було вирішено заздалегідь підштовхнути людей до участі купюрами.

Такий незвичний підхід RKI викликав критику з боку Німецької асоціації платників податків (BdSt). Її представники вимагають пояснень щодо витрачання державних коштів на роздачу грошей.

“Використання так званих стимулів для заохочення участі в дослідженнях є звичною практикою, ретельно проаналізованою в методологічних дослідженнях”, – виправдовується представниця RKI в коментарі виданню Bild.

Чи виправдає себе така неординарна ініціатива Інституту Коха, покаже час. Принаймні розсилка грошей допомогла привернути увагу громадськості до важливого дослідження стану здоров’я нації.

Читати також:

У Німеччині чоловік 217 разів вакцинувався від COVID-19 різними вакцинами

Понад 60 тисяч іноземних лікарів працюють в Німеччині

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja