Масштабний страйк у німецьких аеропортах: 25 тисяч працівників Lufthansa вимагатимуть підвищення зарплат

У вівторок, 20 лютого, в Німеччині відбудеться масштабний страйк працівників авіакомпанії Lufthansa у семи найбільших аеропортах країни, включаючи Франкфурт, Мюнхен та Берлін.

Профспілка Verdi, що представляє інтереси 25 тисяч наземного персоналу Lufthansa, оголосила про початок страйку о 4 годині ранку та його завершення о 7:10 наступного дня.

Причиною страйку стала відсутність прогресу у переговорах між профспілкою та авіакомпанією щодо умов праці та заробітної плати. Зокрема, профспілка Verdi звинуватила Lufthansa в тому, що компанія пропонує занадто низьку зарплату обслуговуючому персоналу аеропортів порівняно з іншими категоріями працівників, як-от пілотами, чиї оклади сягають 270 тисяч євро на рік.

“У той час як пілотам пропонують надбавки у двозначних відсотках, наземний персонал не в змозі вийти на беззбитковий рівень з огляду на інфляцію останніх років”, – заявив головний перемовник від Verdi Марвін Решинські.

Профспілка заявила, що не бажає ескалації конфлікту, а лише швидкого результату, який задовольнить і працівників, і пасажирів. Verdi вимагає підвищення зарплати на 12,5% та мінімальної надбавки у 500 євро. Наступний раунд переговорів відбудеться 21 лютого.

Отже, Німеччину очікує новий масовий страйк, пов’язаний з вимогами компенсацій працівникам через інфляцію та пандемічні обмеження минулих років. Подібні страйки вже відбувались в державному секторі, супермаркетах та громадському транспорті. Якщо сторонам не вдасться домовитись, ситуація загрожує серйозними збоями в роботі німецьких аеропортів та авіасполученні.

Читати також:

Понад тисячу авіарейсів скасують в Німеччині через страйк в аеропортах

Пілоти компанії Discover оголосили передріздвяний страйк

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja