Незвичні наречені: одностатева пара високопосадовців анонсувала майбутнє весілля

Катя Майєр, міністерка юстиції Саксонії, та Жозефіна Пауль, міністерка з питань рівноправності Північного Рейну-Вестфалії, офіційно повідомили про своє рішення узаконити стосунки. Їхні заручини стануть безпрецедентною подією в німецькій політиці, адже досі на такий крок не наважувалися жодні одностатеві пари вищого державного керівництва.

Пауль і Майєр вже кілька років перебувають у партнерських стосунках. Ще у 2021 році вони публічно розповіли про свої взаємини, наголосивши на важливості відкритості для політиків. “Кожен сам вирішує, наскільки відверто ділитися деталями особистого життя. Проте це не має залежати від того, хто є партнером людини — представник протилежної чи тієї ж статі”, – зазначала тоді Майєр.

Вона переконана, що демонстрація одностатевих пар на найвищому державному рівні може стати прикладом для інших і сприятиме поступовій нормалізації різноманітності ідентичностей у суспільстві. Своїм кроком Катя та Жозефіна прагнуть привернути увагу до потреби долати застарілі стереотипи та упередження.

Жозефіна Пауль, міністерка з питань рівноправності Північного Рейну-Вестфалії, фото Bild

Пара розповіла, що після років перебування на відстані, коли їм доводилося їздити між землями на зустрічі, нарешті зможе об’єднати життя. “Ми починаємо день разом — щоранку о 6:30 п’ємо каву через FaceTime. А на засіданнях Бундесрату жартома підморгуємо одне одному”, – усміхаються наречені.

Катя Майєр, міністерка юстиції Саксонії, фото Bild

Одностатеві шлюби було легалізовано в Німеччині у 2017 році. Відтоді понад 65 тисяч пар у країні уклали такий союз. Сама Пауль і Майєр свого часу активно виступали за ухвалення відповідного закону. Тепер їм випала нагода першими серед представників владних кіл узяти законний шлюб.

За словами пари, весілля планують відсвяткувати не раніше вересня, після виборів до парламенту Саксонії. Це рішення ілюструє, наскільки важливим політики вважають дотримання балансу між особистим і професійним життям.

Незвична ситуація з міністерками Німеччини привертає увагу до питання рівноправності та різноманіття у суспільстві. Їхній вчинок передусім демонструє людську сутність за державними посадами.

Джерело: Bild, DW

Читати також:

В школах Нижньої Саксонії з’являться координатори з питань гендерного та сексуального різноманіття

Боротьба проти гомофобії: Уряд Німеччини активізує дії

Німецька позиція та реакція ЄС на заборону “ЛГБТ” у росії

Світлина: Bild

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja