Німеччина підписала міграційний договір з Грузією: визнана безпечною країною походження

Німецька та грузинська сторони уклали угоду в галузі міграції під час візиту голови Міністерства внутрішніх справ Німеччини до Тбілісі. Угода передбачає заходи щодо зменшення потоку громадян Грузії, які подають прохання про притулок в Німеччині.

Згідно з угодою, буде проведена інформаційна кампанія про обмежені можливості отримання притулку для громадян Грузії в Німеччині, а також будуть прийняті заходи щодо реінтеграції повернених в Грузію осіб. Угоду підписали міністри внутрішніх справ обох держав: Ненсі Фезер і Вахтанг Гомелаурі. Про це повідомляє грузинське видання agenda.ge

Додатково угода передбачає спрощення процедур працевлаштування сезонних працівників, розширення обміну студентами та учнями середніх спеціальних закладів, а також науковцями. Це друга міграційна угода Німеччини, попередня була укладена з Індією у грудні 2022 року.

Важливим кроком стало визнання Німеччиною Грузії та Молдови безпечними країнами походження. Це дозволить прискорити обробку прохань про притулок, поданих громадянами цих країн, та швидше висилати відхилених мігрантів. Мається на увазі, що особи, які будуть вислані назад у країни з таким статусом, не будуть переслідуватися та матимуть захист від влади від інших форм переслідувань.

Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер наголосила, що в обох країнах людям зазвичай не загрожує політичне переслідування, а визнання їх безпечними сприятиме швидкому та ефективному зменшенню розмірів нелегальної міграції. Зазначено, що менш як 0,3% заявок на отримання притулку в Німеччині від громадян Грузії та Молдови задовольняються.

З початку року німецька влада отримали майже 9 тисяч прохань про притулок від громадян Грузії, яка прагне стати членом Європейського союзу.

Читати також:

Міграція до Німеччини: рекордний приріст через війну в Україні

Все більше закликів щодо посилення контролю на кордонах

Шольц зустрівся в Берліні з Джорджією Мелоні

Світлина: скриншот з відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja