Президент Франції та прем’єр-міністр Польщі зустрінуться в Берліні з Шольцом наприкінці тижня

Канцлер Німеччини Олаф Шольц зустрінеться в п’ятницю в Берліні з президентом Франції Еммануелем Макроном та прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском.

Інформацію новинного порталу Politico про це підтвердили в урядових колах Німеччини інформаційному агентству DPA. Раніше портал повідомив, що в рамках майбутніх переговорів у Берліні політики намагатимуться виробити спільну позицію щодо надання допомоги Україні.

Ця зустріч відбудеться майже через три тижні після конференції з питань України, на яку Макрон запросив до Парижа близько 20 керівників держав і урядів. На наступній після цього пресконференції президент Франції не виключив можливості відправки наземних військ західних країн в Україну, тоді як Шольц у наступні дні кілька разів публічно висловлював свої заперечення з цього приводу.

Нещодавня зусиріч лідерів в Парижі, світлина з мережі X

Очікується, що під час переговорів у Берліні лідери обговорять шляхи подальшої всебічної підтримки України в її протистоянні з російською агресією. Зокрема, йтиметься про постачання додаткової військової техніки та озброєнь, посилення санкцій проти Росії, а також надання гуманітарної та фінансової допомоги для України.

Загалом, зустріч у Берліні має на меті консолідувати позиції західних лідерів щодо подальшої стратегії всебічної підтримки України. Німеччина, Франція та Польща відіграють ключову роль у цьому процесі як найбільші європейські держави та члени НАТО.

Читати також:

В Німеччині розкритикували слова Папи про білий прапор для України

Шольц: Союзники все ще довіряють Німеччині не дивлячись на злив переговорів про Taurus

Кемерон закликав Німеччину передати Україні ракети далекої дальності

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja