Підводні камені Deutschlandticket для студентів Баварії

Представництво студентів Баварії (LAK Bayern) та організації у справах студентів вимагають уніфікувати правила оплати семестрових квитків для Deutschlandticket. Зараз багато студентів в Баварії не в змозі покрити витрати на квитки, повідомила LAK Bayern у п’ятницю. Лише транспортні асоціації Реґенсбурґа, Мюнхена та деяких районів Нюрнберга знайшли рішення.

До прикладу, у квітні студенти Мюнхенської транспортно-тарифної асоціації (MVV) все ще мусили сплачувати соціальний внесок та могли використовувати свій студентський квиток для подорожей мережею MVV. Однак, з травня для цього потрібно буде придбати квиток Німеччини. Це стосується 54% студентів, які потрапляють до цієї категорії.

Інша частина студентів повинна самостійно покривати витрати на Deutschlandticket – вартістю у 49 євро на місяць, окрім внеску за семестровий квиток, який вже включений у семестрову плату.

Представники студентського руху наразі хочуть, щоб політики запропонували швидке та небюрократичне рішення для всієї території Баварії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja