Шольц: Союзники все ще довіряють Німеччині не дивлячись на злив переговорів про Taurus

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що він не вважає, що довіра союзників до Німеччини постраждала через недавнє оприлюднення росіянами перехопленої розмови керівників німецьких військово-повітряних сил про ракети Taurus для України.

За його словами, він “дуже впевнений, що довіра між Німеччиною та її союзниками й друзями настільки велика, що те, що там сталося, не вплине на цю довіру”.

Системи Taurus та перехоплення Росією секретних переговорів керівництва німецьких ВПС, ймовірно, обговорюватимуться 13 березня в Бундестазі, де канцлер ФРН відповідатиме на запитання депутатів. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що дзвінок був перехоплений після того, як один з учасників приєднався через незахищену лінію з готельного номера в Сінгапурі.

Міноборони Німеччини ініціювало перевірку на предмет того, чи були перехоплені розмови представників військово-повітряних сил, які, за твердженням російської пропаганди, обговорювали підрив Кримського мосту ракетами Taurus. Згодом у відомстві підтвердили факт перехоплення розмови та розцінили інцидент як гібридну атаку Росії з метою дезінформації.

Попри цю ситуацію, Шольц наголосив, що союзники та друзі Німеччини поінформовані про неї та продовжують довіряти їй. Проте деталі обговорюватимуться в Бундестазі для повної прозорості.

За інформацією DPA

Читати також:

Німеччина посилює захист від російського шпигунства після витоку запису

Німецькі політики про перехоплення Росією розмови генералів ВПС ФРН: “Нашій наївності має прийти кінець”

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja