Канцлер Олаф Шольц опублікував фото зі своїм «американським двійником»

Напередодні Олаф Шольц прилетів до Вашингтона та зустрівся з членами Конгресу США. Серед присутніх був і демократ, сенатор від штату Делавер Кріс Кунс, який зовні дуже схожий на канцлера Німеччини.

Кунс опублікував селфі з Шольцом у своїх соціальних мережах, після чого його приклад наслідував і сам канцлер.

“Приємно знову побачити мого двійника”, – підписав фотографію Шольц.

Це вже не перша зустріч Шольца і Кунса: у січні 2023 року вони бачилися на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Вже тоді присутні звернули увагу на вражаючу схожість двох політиків.

У рамках свого візиту до США сьогодні Шольц має зустрітися з президентом Джо Байденом. Вони мають обговорити можливість надання додаткової військової допомоги Україні.

Німецькі ЗМІ жваво обговорюють схожість канцлера та американського сенатора. Деякі жартують, що Кунс – це “американський клон” Шольца. Інші жартома зазначають, що подібність може навіть стати в пригоді під час переговорів у Вашингтоні. Адже сенатор від Делаверу належить до Демократичної партії, тому його підтримка корисна для німецького канцлера.

Однак є й ті, хто ставиться до цієї історії з гумором. На їхню думку, зовнішня схожість ще не означає спільності поглядів. І сподіватися на беззаперечну підтримку Кунса не варто. Проте сам факт появи такого “двійника” викликав неабияку цікавість громадськості як в Німеччині, так і в США.

За інформацією BBC

Читати також:

«Ми маємо зробити все можливе, щоб не допустити перемоги Росії в Україні», – канцлер Німеччини

Президент України Зеленський планує відвідати Німеччину

Україні потрібна подальша мобілізація для поповнення втрат – німецький генерал

Німеччина готується підписати безпекову угоду з Україною

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja