Українці затребувані на ринку праці в Німеччині

Регіональна дирекція Федеральної служби зайнятості нагадала роботодавцям звернути увагу на переселенців з України під час пошуку нових працівників.

“Якщо у вас є вакансія, повідомляйте переселенцям про можливісь працевлаштування”, – заявив Йоганнес Пфайфер, керівник регіональної дирекції для Нижньої Саксонії та Бремену в середу. Компанії, де працювати можна навіть без ідеального знання німецької мови, повинні це чітко вказувати в оголошеннях про роботу. Те ж стосується гнучкого робочого графіку та роботи на неповний робочий день для того, щоб залучити зацікавлених людей.

Зростає потреба в нових працівниках: кількість відкритих вакансій, зареєстрованих у службах зайнятості Нижньої Саксонії, в лютому порівняно з січнем зросла на 50% і становила близько 17 000, а в Бремені зросла на 22 відсотки і становила майже 1900.

У лютому безробіття в обох федеральних землях трохи зросло. У Нижній Саксонії було 254 469 безробітних, що на 0,4 відсотка більше, ніж у січні. У Бремені ця цифра зросла до 38 363, також на 0,4 відсотка порівняно з попереднім місяцем.

Тенденція ще більш відчутна, якщо порівняти з лютим 2022 року. У Нижній Саксонії кількість безробітних зросла на 11,0 відсотка порівняно з попереднім роком, а в Бремені на 2,4 відсотка. За даними Регіональної дирекції, це в основному пов’язано з включенням до статистики військових біженців з України. У Нижній Саксонії серед безробітних було близько 21 300 біженців з України, а в Бремені близько 2 100 чоловік.

Рівень безробіття в Нижній Саксонії залишається на рівні 5,8%, як і в січні, тоді як у Бремені він також незмінним 10,5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja